Jak mogę Ci pomóc?

Audyt sklepu

Uważasz, że kampanie reklamowe nie są skuteczne bo klienci kupują u konkurencji nie u Ciebie ? budżet marketingowy kanibalizuje  marżę ze sprzedaży? A może czujesz, że osiągnąłeś sufit obrotów i zastanawiasz się co zrobić?

Nie martw się. Spersonalizowany audyt jest odpowiedzią na Twoje problemy. Wbrew pozorom sprzedaż online jest bardzo transparentna. Mając dostęp do danych i analityczne spojrzenie na sytuację względnie łatwo jest postawić hipotezy a następnie obronić je wprowadzając odpowiednie zmiany.

Co najczęściej spotykam przy audytowaniu sklepów ?
Mocny fokus tylko na części desktopowej serwisu bo “moi klienci  nie kupują  na mobile tylko oglądają a kończą sprzedaż na desktop”. Naprawdę ? a Twoja konkurencja też tak ma ? No właśnie 🙂 W dalszym ciągu  dodajemy do sklepu “ciężkie” zdjęcia co w konsekwencji spowalnia serwis  lub zapominamy o cyklicznej optymalizacji kodu sklepu po ostatnich zmianach przez programistów. Wiemy kto jest naszą konkurencją i uważamy, że tylko walka cenowa może przynieść sukces a tak przecież nie jest.

Czy w swoim Google Analytics mierzysz konwersję koszyka na poszczególnych etapach ? Czy wiesz na którym etapie Twoi klienci poddają się i przerywają proces zakupowy ? Czy wiesz jakie elementy należy poprawić ? 

Współpracujesz z agencją SEO i masz naprawdę wysoki ruch na stronach kategorii ale nie przekłada się to na sprzedaż. Czy agencja dała Ci rekomendacje czego zabrakło w Twoim sklepie ? 

Na te i inne pytania znajdziemy odpowiedź przeprowadzając audyt Twojego sklepu. Bądź gotowy na zmiany na poziomie technologii, zarządzania produktami a także modyfikacją strategii wyróżnienia na tle konkurencji.