Kim jestem?

Poznajmy się!

Cześć! Nazywam się Łukasz Różalski i dziękuję, że odwiedziłeś moją stronę. Jeśli tu jesteś to na 97,43% chcesz rozwiązać konkretny biznes case, który dotyczy Twojej Organizacji.

Posiadam 15 lat doświadczenia w e-commerce od zera do wysokich stanowisk menadżerskich. Najwięcej nauczyłem się w spółkach handlowych z wielopoziomowymi grupami klientów o obrotach rocznych 200 – 800 mln netto. Moje mocne strony to data driven i analityczny umysł. Moim „konikiem” od zawsze były skuteczne kampanie Google adwords.

Kładę również bardzo duży nacisk na UI i UX mobile trafnie definiując obszary przewag konkurencyjnych. Graficy i frontend developerzy wiedzą, że życie ze mną do łatwych “nie należy” 🙂 Dobrze czuję się z „technologią”. Wypracowane rozwiązanie Magento 2 z PWA otrzymało nominację w ramach e-Commerce Polska awards 2020 w kategorii Best technology for e-commerce. Będąc po stronie dostawcy usług dla e-commerce bezpośrednio współpracowałem z liderami swoich branż realizując założone wskaźniki biznesowe na poziomie co najmniej 90%. Znam “od kuchni” agencje marketingowe co pozwala mi kompleksowo spojrzeć na Twój biznes i partnerów z którymi go rozwijasz (lub nie).

Dziś pracuję na etacie u jednego z największych integratorów e-commerce rozwiązując problemy Klientów z sektora MŚP. Szanuję Twój i swój czas dlatego skoncentrujemy się na konkretach a nie teoretyzowaniu. Mój cel to dołożyć cegiełkę (lub ich całą paletę) abyś osiągnął postawione cele. Odbierz konsultację i w ciągu 60 minut porozmawiajmy o tym jak mogę pomóc właśnie Tobie 🙂

Doświadczenie w branżach:

Dom i ogród

oświetlenie, kable,
aparatura modułowa

Dekoracje i ozdoby

ramki, fototapety

Sport i turystyka

narty, snowboard, rowery

Artykuły medyczne

inhalatory, pulsoksymetry,
ciśnieniomierze, ortopedia

Obszary kompetencji:

 • definiowanie (i redefiniowanie) strategii sprzedażowych
 • kompleksowe prowadzenie projektów e-commerce (briefing, konkurs ofert, budżetowanie,
 • koordynowanie wdrożenia, definiowanie prac rozwojowych)
 • definiowanie struktur organizacyjnych e-commerce
 • definiowanie lejków sprzedaży (matryca klientów i kanałów sprzedaży)
 • analiza i koordynowanie działań SEO/SEM
 • automatyzacja procesów e-commerce
 • analiza produktowa (skuteczny rozwój oferty na podstawie danych z Allegro)
 • audytowanie sklepów pod konkretne wskaźniki biznesowe (wzrost konwersji, spadek współczynnika odrzuceń, wzrost średniej wartości koszyka)
 • płynne łączenie 2 trudnych obszarów w jeden: biznesu i technologii

Praktyczna znajomość platform:

 • Shoper – od kilku tysięcy obrotu rocznie do kilku milionów obrotu rocznie w 3 lata
 • Magento – kompleksowe zarządzanie złożonym projektem wielu sklepów realizujących różne cele biznesowe. Po wdrożeniu rekomendacji UX mobile dwucyfrowy wzrost konwersji
 • Baselinker – codzienna praca z aukcjami allegro. 3 cyfrowa dynamika sprzedaży w ciągu 12 miesięcy

Narzędzia pracy:

 • Analityka: Google Analytics, HotJar, Senuto, Similarweb, Google Website Optimizer, Tradewatch, TradeAnalytics i kilka innych w zależności od projektów 🙂
 • Komunikacja: Google meet, Trello, JIRA, Asana
 • SEO/SEM: Google search console, Google trends, google merchant center, Senuto, GTMetrix, Answer The public, LinkHouse, Surfer SEO, Google Adwords, Google keywords planner

Sprawdzone systemy

Swe działania opieram o sprawdzone i niezawodne systemy
od lat z powodzeniem wykorzystywane w dziedzinie E-Commerce.
Dołącz do grona zadowolonych klientów

Co mówią o mnie Partnerzy i Klienci?

“Łukasz to doskonały specjalista o szerokich kompetencjach z zakresu wdrożeń ecommerce. Realizując wspólnie innowacyjny projekt z zakresu PWA niejednokrotnie jego trafne uwagi oraz duże doświadczenie pomagały w sprawnej implementacji platformy oraz wdrażaniu usprawnień. Konsekwencją tych działań było nie tylko wdrożenie z powodzeniem wysoko innowacyjnego projektu, ale również nominacja wypracowanego rozwiązania w ramach e-Commerce Polska awards 2020 w kategorii Best technology for e-commerce, co jest najlepszym potwierdzeniem jego umiejętności managerskich.”
Andrzej Szylar
CEO at Global4Net
“Łukasz to świetny profesjonalista w swojej dziedzinie i ma bardzo duże doświadczenie w rozwijaniu biznesu e-commerce. Jest silnie skoncentrowany na celu i zorientowany na wynik. Sam bardzo często wyznacza sobie ambitniejszy cel niż jego przełożony :). Nie jest łatwy we współpracy, gdyż często ma odmienne zdanie niż wszyscy inni, lecz uważam to za bardzo dobrą cechę. Jest pełen niestandardowych pomysłów i rozwiązań a do tego jest bardzo żywiołową i energetyczną osobą.”
Mariusz Tabała
Dyrektor Handlowy w Grodno S.A.
“Łukasz to osoba, która bardzo chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniami. Bardzo trafnie potrafi ocenić sytuację i dobrać do niej odpowiednie rozwiązanie lub narzędzia. Jest osobą bardzo proaktywną, która nie boi się wyzwań i chętnie podejmuje się nowych zadań. Dobrze jest czerpać z jego wskazówek i wspólnie podejmować nowe wyzwania.”
Magdalena Kulpa
Marketing Specialist at Rite NRG
“Łukasz to specjalista od e-commerce i szeroko pojętego performance marketingu. Duża wiedza w tej dziedzinie a przy tym świetna organizacja pracy i komunikatywność sprawiają, że współpraca z Łukaszem to czysta przyjemność:)”
Krzysztof Sztandera
Head of Customer Success w agencja.com
“Łukasz jest ciężko pracującym, skrupulatnym, rzetelnym i systematycznym dyrektorem e-commerce. Każdego dnia, czuliśmy jego oddech na plecach, ale to jest kluczem do sukcesu, jeśli outsourcuje się usługi marketingowe. Polecam”
Bartosz Ferenc
CEO Sembot.com
“Łukasz jest bardzo konkretną i otwartą osobą. Zawsze wypowiada się na dany temat z merytoryką najwyższych lotów. Sprawdza się w roli mentora jak i współpracownika. Zawsze jest szczery i posiada własne zdanie, co w obecnych czasach uważam za jedne z największych atutów w prowadzeniu i rozwoju biznesu.”
Rafał Napiórkowski
Dyrektor ds. e-commerce w Grodno S.A.
“Łukasz to bardzo zaangażowana oraz komunikatywna osoba, która w trakcie skomplikowanego, ale też innowacyjnego projektu jakim było wdrożenie PWA wspierała cel pełnią swoich sił. Od samej inicjatywy aż do końca współpracy można było na Łukasza liczyć o każdej porze dnia (a nawet w późnych godzinach wieczornych i nocnych jeśli tego wymagała sytuacja). Zdecydowanie nie boi się wyzwań co jest ważne w branży, gdzie należy szybko reagować na potrzeby rynku.”
Iwona Kałuża
IT Project Manager w CCC Group
“Łukasz to profesjonalista i pasjonat e-commerce. Ma on obszerną wiedzę o performance marketingu i jest osobą, z którą można merytorycznie dyskutować o każdym jego obszarze. Łukasz bardzo chętnie testuje proponowane nowe rozwiązania i dynamicznie modyfikuje strategię działań aby osiągnąć założone cele. Łukasz to osoba bardzo zaangażowana we współpracę oraz zorientowana na stałe poprawianie wyników i optymalizację działań. Rekomenduję Łukasza, współpraca z taką osobą to okazja do rozwoju.”
Filip Krasiński
Performance #GameChanger w Harbingers
“Współpraca z Łukaszem to czysta przyjemność. Jego profesjonalizm, umiejętność łączenia zagadnień marketingowych oraz technologicznych i od samego początku wysoko postawiona poprzeczka sprawiły, że wdrożenie naszego rozwiązania przebiegło wzorocowo. Osobiście najbardziej cenię Łukasza za bezpośredniość i bardzo konkretne podejście - od pierwszej rozmowy wyczułem że liczą sie dla niego fakty i konkrety. Polecam Łukasza Różalskiego jako doskonałego Managera e-commerce, ze świetną egzekucją ustaleń oraz szeroką wiedzą marketingową i web'ową.”
Sebastian Horoszko
Zaufane.pl
“Łukasz Różalski to otwarta i merytoryczna osoba, w wspólnych projektach wykazał się wielkim zaangażowaniem. Cenię jego doświadczenie i biznesowe spojrzenie na realizowane zadania. Doskonale łączy silne umiejętności techniczne z dużą proaktywną postawą.”
Europ Gierek
Certyfikowany specjalista w europ
“Polecam Łukasza którego wiedza i holistyczne podejście do biznesu pomogło nam w ułożeniu procesów e-commernce.”
Marcin Sznajder
Co-Owner; Vice President at Primagran Ltd.